Gynekologie


Přijímáme nové pacienty

Vítejte v ordinaci gynekologie MUDr. Feit s.r.o. naše ambulance poskytuje profesionální zdravotní péči v oblasti gynekologie a porodnictví již 21 let.

Spolupracujeme také s odborníky z oboru prenatální ultrazvukové diagnostiky a mamologie (prsní poradna). Naše ordinace je vybavena kvalitní zdravotnickou technikou včetně špičkového ultrazvukového přístroje a poskytujeme péči v celém oboru gynekologie, zajišťujeme komplexní prenatální péči o těhotné pacientky včetně podrobného ultrazvukového vyšetření plodu genetikem, provádíme očkování proti rakovině děložního hrdla, proti onemocnění herpetickými onemocněními, kompletní laboratorní diagnostiku včetně vyšetření spermiogramu.

Poskytujeme poradenství a vyšetření i mladým dívkám od věku 10 let. Pacientkám, které jsou registrované u jiných gynekologů, nabízíme na vyžádání konzultační vyšetření bez nutnosti přeregistrace.

Ordinace byla vytvořena s důrazem na soukromí pacientky. Každá klientka má k dispozici vlastní uzamykatelnou a odvětrávanou kabinku, kde se připraví k vyšetření a přichází rovnou k lékaři. Na žádost pacientek jsme v rámci WC vybudovali hygienický koutek, v případě zájmu je u sestry k dispozici jednorázový ručník a intimní mýdlo. Přejeme si, aby ve Vás návštěva naší ordinace zanechala co nejpříjemnější pocit.

Lékaři


MUDr. František Feit

MUDr. Petr Feit

Zdravotnický personál


Božena Musilová

Mgr. Eliška Kroupová

Jarmila Pospíšilová
Zde můžete vyplnit online formulář pro recept na antikoncepci, tento recept si můžete vyzvednout následující dny do 14 hod.